Amarone della Valpolicella Classico DOCG 1,5 l Magnum - Giuseppe Quintarelli
Meer informatie over Amarone della Valpolicella Classico DOCG 1,5 l Magnum - Giuseppe Quintarelli
De Giuseppe Quintarelli Amarone della Valpolicella Classico 1,5 liter magnum is een eersteklas rode wijn. Hij heeft een prachtig dichte, robijnrode kleur. Er is ook een kleurovergang naar granaatrood aan de randen. De eerste neus van de Amarone della Valpolicella Classico 1,5 liter magnum onthult nuances van sultanarozijnen en pruimen. De fruitige aspecten van het bouquet worden vergezeld door tonen van vatrijping zoals zwarte kers, amandel en aardsheid.
In de mond opent de Amarone della Valpolicella Classico 1,5 liter Magnum van Giuseppe Quintarelli heerlijk droog, vol en aromatisch. In de mond wordt deze krachtige rode wijn gekenmerkt door een ongelooflijk vlezige textuur. Op de afdronk maakt deze rijpe rode wijn uit de wijnstreek Veneto indruk met zijn uitzonderlijke lengte. Opnieuw zijn er toetsen van sultanarozijnen en pruimen.
Wijnbereiding van de Giuseppe Quintarelli Amarone della Valpolicella Classico 1,5 liter magnum
De basis voor de eersteklas en heerlijk krachtige Amarone della Valpolicella Classico 1,5 liter magnum cuvée van Giuseppe Quintarelli zijn Corvina, Corvinone en Rondinella druiven. Na de druivenoogst worden de druiven zo snel mogelijk naar de wijnmakerij getransporteerd. Hier worden ze geselecteerd en zorgvuldig gekneusd. De gisting vindt vervolgens plaats in kleine eikenhouten vaten bij gecontroleerde temperaturen. Zodra de gisting is voltooid, rijpt de krachtige Amarone della Valpolicella Classico 1,5 liter magnum enkele maanden in Slavonische eikenhouten vaten.
Aanbeveling voor de Amarone della Valpolicella Classico 1,5 l Magnum van Giuseppe Quintarelli
Deze rode wijn uit Italië komt het best tot zijn recht bij een temperatuur van 15 - 18°C als begeleider van gebraden kalfslever met appels, uien en balsamicoazijnsaus, boeuf bourguignon of gevulde paprika's.
Awards voor de Amarone della Valpolicella Classico 1,5 liter magnum van Giuseppe Quintarelli
Deze wijn uit Valpolicella DOC maakt niet alleen indruk op ons, gerenommeerde critici hebben hem ook bekroond met 90 punten en meer. De beoordelingen omvatten de jaargang 2013
- Wine Advocate - Robert M. Parker - 96 punten
- Vinous Antonio Galloni - 95 punten
- Doctor Wine - 97 punten
- Gambero Rosso - 3 rode glazen
- Meer producten van Giuseppe Quintarelli