Koop 12, bespaar 4%!
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
Meer informatie over H.A.D.E.S. Chardonnay trocken - Weingut Sonnenhof
In het glas heeft de H.A.D.E.S. Chardonnay van Weingut Sonnenhof een heldere goudgele kleur. Deze witte wijn van Weingut Sonnenhof onthult allerlei soorten gedroogde abrikozen en peren in de neus. Alsof dat nog niet indrukwekkend was, voegt de rijping in grote houten vaten vanille en karamel toe.
In de mond begint de H.A.D.E.S. Chardonnay van Weingut Sonnenhof aangenaam droog, vol en aromatisch. Er is droog en echt droog. Deze witte wijn behoort tot de laatste groep, omdat hij werd gevinifieerd met slechts 2,3 g restsuiker. De textuur van deze evenwichtige witte wijn is heerlijk smeltend in de mond. De H.A.D.E.S. Chardonnay is heerlijk fris en levendig in de mond dankzij de aanwezige fruitzuren. De afdronk van deze witte wijn uit de wijnstreek Württemberg is verrukkelijk met een heerlijke afdronk.
Wijnbereiding van de H.A.D.E.S. Chardonnay van Weingut Sonnenhof
De evenwichtige H.A.D.E.S. Chardonnay uit Duitsland is een single-variietal wijn gemaakt van de Chardonnay druivensoort. Na de druivenoogst worden de druiven meteen naar de wijnmakerij gebracht. Hier worden ze gesorteerd en zorgvuldig gekneusd. De gisting vindt vervolgens plaats in grote houten vaten bij gecontroleerde temperaturen. De gisting wordt gevolgd door een rijping van enkele maanden in eikenhouten vaten.
Aanbevelingen voor Weingut Sonnenhof H.A.D.E.S. Chardonnay
Deze Duitse witte wijn kan het best gekoeld worden gedronken bij 8 - 10°C. Hij past perfect bij spaghetti met kappertjes en tomatensaus, spinaziegratin met amandelen of preitortilla.
- Meer producten van Weingut Sonnenhof