Jericho Classic Selection Blended Malt Scotch Whisky - Lost Distillery
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
selectie!
verpakking!
verzending!
Support!
De Jericho Classic Selection Blended Malt Scotch Whisky van The Lost Distillery Company gloeit donker goud in het glas. De neus en het gehemelte presenteren fijn uitgebalanceerde aroma's van fruitcake, mandarijnen, kruiden en kruidige vanille. Zacht en evenwichtig in de mond met een aangename zoete punch op de afdronk.
Productie van de Jericho Classic Selection Blended Malt Scotch Whisky door The Lost Distillery
Jericho Classic Selection whisky is gemaakt van een blend van rijpe single malts die vervolgens een tijd in sherry vaten zijn gerijpt.
De Jericho distilleerderij werd in 1822 in Aberdeenshire, in de Hooglanden, opgericht door William Smith, die haar vernoemde naar de waterbron Jordan Burn. Als agrarische distilleerderij produceerde Jericho whisky's met uitsluitend lokale producten en was het een van de eerste distilleerderijen die zijn whisky's in sherryvaten liet rijpen. In 1884 werd de naam veranderd in Benachie, maar vanwege de afgelegen ligging werd het in 1913 gesloten. Bijna honderd jaar later beleeft de stijl van Jericho Distillery een renaissance.
The Lost Distillery Company is, met de hulp van een team van whiskyhistorici, de productiemethoden en smaakprofielen van de vroegere distilleerderijen opnieuw aan het onderzoeken. Door single malts van verschillende distilleerderijen uit de specifieke Schotse regio's te mengen en gebruik te maken van de gegeven middelen, slagen zij erin lang verloren gegane whisky's op deze manier opnieuw te interpreteren.
Productsoort: | Gedistilleerde dranken |
Soort gedistilleerde drank: | Whisky - Whiskey |
Land: | Groot-Brittannië |
Regio: | Schotland (VK) |
Aroma: | Citrus vruchten , Groente , Pittig , Gecarameliseerd |
Mondgevoel: | melty |
Finale: | lang |
Optimale serveertemperatuur in C °: | 15 - 18 |
Wijnglas aanbeveling: | Sherryglas / Nosingglas |
Gelegenheid: | Voor de week , Cadeau voor goede vrienden , Partij , Mannendag , Kerstmis |
Flesdesign & uitrusting: | klassiek |
Inhoud in L.: | 0,7 |
Sluiting: | Kurkstop |
Alcohol in vol%: | 43,0 |
Distributeur: | The Lost Distillery Company - KA1 2BY Kilmarnock - Schottland |